Mramor

je hornina obsahující více než 95% kalcitu, zbývajících 5% tvoří různé nerosty (hematit, grafit, limonit), jílovité hmoty i organické látky, například fosílie. Mramor je synonymem luxusu a krásy. Pro své nezaměnitelné vlastnosti a estetický dojem je vhodný zejména do interiérů, ale často se používá i pro venkovní dlažbu. Barevná škála mramoru je velice pestrá, od bílé, béžové, růžové, přes různé odstíny všech barev, až po čokoládově hnědou a černou. Například tmavé barvy a proužky na světlých odstínech způsobují rozptýlený grafit.

Obklady z přírodního kamene obecně mají své nezaměnitelné kouzlo, ale teprve díky mramoru poznáte, v čem tkví opravdový luxus. Vytvořte si s pomocí kamenných obkladů a dlažeb z mramoru unikátní interiér, který podtrhne krásu vašeho bydlení.

Použití mramoru:
Exteriéry i interiéry - obklady a dlažby do koupelny, kuchyně, předsíně, haly, chodby, obývací pokoje, ložnice, pracovny, fasády, kanceláře, domy, byty, parapety, schody, barové pulty, krby, lázně, sauny, terasy apod.

Formátované kalibrované mramory nabízíme v rozměrech:
10x10cm, 20x10cm, 30,5x30,5cm, 45,7x45,7cm, 60,1x30,5cm, 60,1x60,1cm, tloušťka 1-2cm, je možné dodat i jiné formáty.


Deskovina blackDeskovina blackDeskovina emperadorDeskovina emperadorDeskovina equator marmaraDeskovina equator marmaraDeskovina nero marquinaDeskovina nero marquinaDeskovina prestige brownDeskovina prestige brownDeskovina carraraDeskovina carraraMramor burdur redMramor burdur redMramor blackMramor blackMramor cappuccinoMramor cappuccinoMramor blackMramor blackMramor emperadorMramor emperadorMramor equator marmaraMramor equator marmaraMramor gialloMramor gialloMramor maroon marinaceMramor maroon marinaceMramor mugla whiteMramor mugla whiteMramor Nero MarquinaMramor Nero MarquinaMramor picassoMramor picassoMramor prestige brownMramor prestige brown

Rychlý dotaz/poptávka


Nechte toto pole prázdné

Jméno: *
Email: *
Telefon:
Obklad / dlažba
Barva
Předpoklad m2
Dotaz: *