Žula

Žula vzniká z roztaveného magmatu při velmi vysokých teplotách. Žuly jsou tvořeny draselnými živci, kyselými pagioklasy a křemenem. Barevné spektrum žuly je široké, má až 500 barevných odstínů. Je snadno zpracovatelná, lesklá, hladká a odolná proti většině kyselinám a chemikáliím. Díky tomu jsou kamenné obklady a dlažby z žuly vysoce kvalitním a vyhledávaným zbožím.

Použití žuly:

Exteriéry i interiéry – obklady a dlažby do koupelny, kuchyně, předsíně, haly, chodby, obývacího pokoje, ložnice, pracovny, fasády, kanceláře, domy, byty, parapety, schody, barové pulty, krby, lázně, sauny, terasy, náhrobní kameny, zákrytové desky apod.

Formátované kalibrované žuly nabízíme v rozměrech:

10x10cm, 20x10cm, 30,5x30,5cm, 45,7x45,7cm, 60,1x30,5cm, 60,1x60,1cm, tloušťka 1-2cm, je možné dodat i jiné formáty.


Grilovací desky - nero impalaGrilovací desky - nero impalaŽula la speziaŽula la speziaŽula pearl whiteŽula pearl whiteŽula yellow rockŽula yellow rockDeskovina baltic brownDeskovina baltic brownDeskovina bianco sardoDeskovina bianco sardoDeskovina nero impalaDeskovina nero impalaDeskovina rosa betaDeskovina rosa betaDeskovina star galaxyDeskovina star galaxyDeskovina tian redDeskovina tian red

Rychlý dotaz/poptávka


Nechte toto pole prázdné

Jméno: *
Email: *
Telefon:
Obklad / dlažba
Barva
Předpoklad m2
Dotaz: *